http://www.autoluxgonera.ecom.com.pl/

autoLuxK u r s y  k a t e g o r i i  B:

Każdy z moich kursantów otrzyma materiały szkoleniowe do samodzielnej nauki przepisów drogowych. Podczas zajęć teoretycznych Twój instruktor i wykładowca odpowie na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości przy wykorzystaniu wielu materiałów dydaktycznych. Dla mnie kursant jest najważniejszy, dlatego staram się dopasować do każdego z osobna, elastycznie ustalając godziny zajęć. Nie powielam błędów konkurencji, u mnie godzina zajęć praktycznych to zawsze 60 minut, a podczas jazdy pasem ruchu, po łuku na placu manewrowym nie jesteś pozostawiony samemu sobie. W celu jak najlepszego przygotowania do egzaminu państwowego, większość szkolenia praktycznego przeprowadzana jest w mieście Piotrkowie Trybunalskim, wśród wielu ulic wybieranych przez egzaminatorów. Przed rozpoczęciem szkolenia pomagam przygotować niezbędne dokumenty do otrzymania numeru Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK) w Referacie Komunikacji lub w Starostwie w Piotrkowie Trybunalskim.

Przed egzaminem państwowym istnieje możliwość jazdy na placu manewrowym w Ośrodku Egzaminowania WORD w Piotrkowie Trybunalskim.

 

autoLuxJ a z d y  d o d a t k o w e:

Są to jazdy doszkalające oraz przedegzaminacyjne zwiększające umiejętności praktyczne. Oprócz standardowych kursów nauki jazdy kat. B oferuję również jazdy doszkalające. Dla osób oczekujących na Egzamin Państwowy proponuję dodatkowe godziny zajęć praktycznych podczas których, będziecie mieli okazję lepiej przygotować się na egzaminacyjną podróż po zakamarkach Piotrkowa Trybunalskiego...  Masz Prawo Jazdy i dawno nie siedziałeś za kierownicą lub po prostu chcesz pewniej prowadzić swój samochód? Ze mną utrwalisz swoje umiejętności i poczujesz się pewniej w swoim samochodzie.

 

 

 

autoLuxC e n n i k,  f o r m y  p ł a t n o ś c i:

 


CENY USŁUG
Kurs 1200 zł ¹
Dodatkowa godzina 50 zł

 

¹ - dla osób uczących się, zapisujących się na kurs razem /parami/, płacących całą kwotę z góry – zniżka 50zł

Istnieje możliwość zapłaty za kurs w ratach.

 

Dla każdego uczestnika kursu czeka dodatkowy bonus!

ZAPRASZAM